АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

Головна Вгору Написати Пошук Карта сайта

Головна
Вгору
Кормозбир. комбайни
Косарка навісна КН-2.1

 

 

Механізація заготівлі кормів

 

Технологій заготівлі сіна є декілька. Найбільш розповсюджена заготівля розсипного сіна. Вона включає скошування трав, сушіння, згрібання у валки, збір із валків, перевезення і укладку в місцях зберігання.

Однак зараз все більш поширеною є технологія заготівлі пресованого сіна, яка включає скошування трав, сушіння, згрібання у валки і підбір із валків з одночасним пресуванням.

Кожна із технологій може мати різні варіанти. Так, у вологі роки прибігають до ворошіння трави і обертання валків, а в окремі роки необхідне штучне досушення сіна в місцях зберігання шляхом активного вентилювання атмосферними чи підігрітим повітрям.

Щоб отримати сіно високої якості, скошування проводять в кращі агротехнічні строки. Скошувати трави необхідно в період колосіння злакових і бутонізації або на початку цвітіння бобових культур. Тривалість збирання не повинна перевищувати 15 днів. Висота зрізу багаторічних трав при першому вкосі складає 5-6 см, а при другому - 6-7 см. Лугові сіянні трави першого року зрізують на висоті 10-12 см.

На центральноєвропейському ринку техніки для заготівлі кормів провідну роль відіграють такі фірми виробники, як CLAAS, KRONE, FELLA (Німеччина), KVERNELFND (Голландія), KUHN (Франція), PÖTTINGER (Австрія), JF STOOL (Данія), JOHN DEERE (США), SIP (Словенія), UNIA group (Польща).
На східноєвропейський ринок найбільш зорієнтовані фірми CLAAS, KRONE, KUHN, PÖTTINGER, які виготовляють практично повний асортимент машин для заготівлі кормів, зокрема, самохідні косарки-плющилки та кормозбиральні комбайни.
Фірми-виробники продовжують вдосконалювати та розробляти нову техніку для кормовиробництва. Сучасні тенденції у цій галузі спрямовані на підвищення продуктивності за рахунок збільшення ширини захвату та робочих швидкостей, зниження ступеня забруднення кормів шляхом вдосконалення систем копіювання поля, скорочення часу на технічне і технологічне обслуговування та переведення машин із транспортного положення у робоче і навпаки.
Машини для заготівлі кормів

В каталог сільгосптехніки АДС "Сільгосптехніка" включені наступні машини для заготівлі кормів:

Кормозбиральні комбайни самохідні та причіпні

Косарки
Граблі
Ворушилки
Прес-підбирачі

Зверніть увагу!
Даний каталог представляє собою інформаційну базу, що містить перелік техніки, опис якої є в базі даних Автоматизованої довідкової системи "Сільгосптехніка"

Прес-підбирачі італійського виробництва

Square Balers CICORIA

 

Автоматизована довідкова система "Сільгосптехніка"

                                                     Головна ] Вгору ] ПРОДУКТИ ] ОБЛАДНАННЯ ] Б/у техніка ] ПІДПРИЄМСТВА ] НОВИНИ ]

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року