АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

Головна Вгору Написати Пошук Карта сайта

Головна
Вгору

 

 

Комбайни кормозбиральні

Кормозбиральні комбайни застосовують для одночасного скошування, підбирання з одночасним подрібненням і завантаженням у транспортні засоби подрібненої рослинної маси.
За способом агрегатування комбайни поділяють на причіпні, начіпні і самохідні.


В дев'яності роки минулого століття застосовували:
-  кормозбиральні причіпні комбайни КСС-2,6, КС-2,6, КС-1,8, КПКУ-75
-  самохідний КСК-100;
комбайни КСК-100 і КПКУ-75 забезпечені однотипними жатками і подрібнюва
чами.

   Зверніть увагу!
Даний каталог представляє собою інформаційну базу, що містить перелік техніки, опис якої є в базі даних Автоматизованої довідкової системи "Сільгосптехніка"

Робочі органи кормозбиральних комбайнів
Всі комбайни обладнані жатками, живильнимм апаратами, подрібнювачами, силосопроводами. У жатку входять ріжучий апарат, дільник, мотовило, планчатий транспортер; жатки Т-подібної форми мають також шнек. Різальні апарати сегментного типу з кроком 72,2 і 90 мм; мотовила планчаті.
Польовий дільник. Довжину робочої частини активного дільника регулюють залежно від висоти стебел прибираної культури: при висоті стебел до 0,5 м знімають нижній кожух, а при більшому значенні - і верхній.
У процесі роботи ножі дільника перерізають переплутані і нахилені стебла, активно поділяють стеблову масу. При збиранні прямостоячих стебел рядкових посівів, не засмічених бур'янами, активний дільник переобладнають у пасивний. Для цього шатун з пальцем від'єднують від кривошипа, а ножі закривають кожухами.
Апарат живлення і подрібнювачий апарат. Апарат живлення причіпних прямоточних комбайнів складається з двох або трьох вальців; пристрій живлення комбайнів з Т-образною жниваркою складається з шнека і п'яти вальців - двох верхніх і трьох нижніх. Ножі подрібнюючих барабанів комбайнів з прямоточною жниваркою мають Z-подібну форму, самохідних комбайнів - пряму. Одночасно з подрібненням стебел барабани за рахунок кінетичної енергії удару і створення повітряного потоку транспортують подрібнену масу по силосопровода в кузова транспортних засобів.
Довжину різання стебел регулюють зміною числа ножів або частоти обертання барабана. Зазор між лезами ножів і протирізальний брус встановлюють переміщенням подрібнюючих барабанів або бруса (на самохідних комбайнах).
Загальний пристрій і процес роботи комбайнів
Причіпний комбайн КСС-2,6 - при русі комбайна по полю мотовило захоплює планками стебла, підводить їх до ріжучого апарату і після зрізу укладає на ланцюговий-планчатий транспортер. При сходженні з транспортера стебла захоплюються вальцями і барабанами живильного апарату і подаються до подрібнюючого апарата. Стеблова маса подрібнюється і за рахунок удару і дії ножів, а також створюваного ними повітряного потоку закидається на похилий транспортер і потім вивантажується у транспортні засоби. У деяких комбайнах маса, минаючи транспортер, потрапляє в кузова транспортних засобів.
Самохідний кормозбиральний комбайн КСК-100 - комбайн призначений для збирання силосних культур з одночасним подрібненням стебел і завантаженням їх у транспортні засоби; може застосовуватися для скошування трав і підбору валків на сінаж, трав'яне борошно та інше.
Основні одиниці комбайна - жатка, самохідний подрібнювач, який включає в себе шасі, двигун, механізми передач, рульове управління, органи контролю та управління. До комбайну входить також жатка для прибирання трав, підбирач валків і змінний подрібнювач.
Технологічний процес роботи комбайна полягає в наступному. Рослинна маса подається граблинами мотовила до шнека. Шнек звужує її потік і направляє в живильний апарат. Маса стискається між верхніми і нижніми вальцями і по протирізальному брусі потрапляє до барабану, де подрібнюється.
Далі подрібнена маса з силосопровода направляється в рухомий транспортний засіб збоку від комбайна або причеплене позаду комбайна.
Причіпний кормозбиральний комбайн КПКУ-75 Виконує ті ж функції, що КСК-100. Машина складається з причіпного подрібнювача і доданих до неї змінних робочих органів: жаток для збирання силосних культур і трав, підбирача, подрібнювача. Змінні робочі органи уніфіковані з робочими органами КСК-100.
Комбайн агрегатують з трактором Т-150К.

Детально ознайомитись з сучасними кормозбиральними комбайнами є можливість при використанні АДС "СІЛЬГОСПТЕХНІКА"

 

                                                     Головна ] Вгору ] ПРОДУКТИ ] ТЕХНІКА ] ОБЛАДНАННЯ ] Б/у техніка ] ПІДПРИЄМСТВА ] НОВИНИ ]

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року