АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

Головна Вгору Написати Пошук Карта сайта

Головна
Вгору

 

 

Машини для обробітку ґрунту  

Плуги

З найдавніших часів і по наші дні сільське господарство відіграє найважливішу роль в житті людського суспільства. Протягом усієї своєї історії люди вдосконалювали знаряддя, за допомогою яких проводиться обробка полів. Якщо раніше це були примітивні дерев'яні мотики, потім в першій половині XIX століття були винайдені перші сталеві плуги, які в подальшому стали механізованими, а з появою тракторів ще й навісними на самохідну техніку. Сучасні плуги - це, як правило, навісне обладнання, яке призначене для того щоб агрегатуватися з гідравлічною системою тракторів. Вона використовується для підйому та розвороту плуга і для регулювання ширини і глибини розпушування ґрунту.

Незважаючи на появу нових технологій обробітку ґрунту (безвідвальна, мінімальна і ін.), відвальна оранка як і раніше залишається актуальною і важливою операцією, так як вона забезпечує якісну підготовку ґрунту під посів і садіння сільськогосподарських культур на самих різних фонах і типах ґрунтів. Відвальні плуги є незамінними знаряддями, здатними глибоко заробляти поживні залишки, що сприяє знищенню бур'янів, личинок шкідників і хвороб сільгоспкультур без застосовування гербіцидів, тому перехід на безгербіцидну технологію оброблення сільськогосподарських культур неможливий без застосування відвально-лемішних плугів.

На сьогоднішній день, незважаючи на загальний для всіх принцип конструкції, плуги використовувані в деяких сферах сільського господарства мають ряд особливостей. Так окремо розрізняють оборотний і плантажний плуг. Перший з них призначений для того щоб знизити витрати на експлуатацію техніки і підвищити врожайність сільгоспугідь. Його відмінність полягає в тому, що завдяки конструктивним особливостям він не виробляє ніяких зайвих операцій з пластом. Застосування оборотного плуга робить кожний наступний прохід по полю проходить впритул до попереднього. Для цього необхідні два комплекти лемешів дзеркальної конструкції, які закріплені на нерухомій рамі. При першому проході один комплект працює, другий "відпочиває". Після його закінчення смуги і розвороту агрегату лемеші міняються місцями. Використання подібного прийому оранки дозволяє отримати однорідну розораних поверхню з відвалами ґрунту, які орієнтовані в одну сторону (інакше - гладку оранку). Крім цього, відбувається значна економія часу і експлуатаційних витрат на переїздах між загонами.
Плантажна трактора при міняються в тому випадку коли необхідно підготувати ґрунт для посадки лісу, зелених насаджень, виноградників і т.д. У такій ситуації потрібно більш глибока оранка ґрунту, що вимагає посилення конструкції. До того ж такі плуги здатні одночасно вносити мінеральні добрива.
У наш час купити плуг зовсім не важко в силу того, що існує велика кількість різних виробників. Якщо Ви задумали купити плуг, то слід уважно придивитися до його технічних характеристик і фірми-виробника.

 

В каталог сільгосптехніки АДС "Сільгосптехніка" включені наступні моделі плугів:

Плуги відвальні

Плуги оборотні
Плуги дискові
Плуги лісні

Зверніть увагу!
Даний каталог представляє собою інформаційну базу, що містить перелік техніки, опис якої є в базі даних
Автоматизованої довідкової системи "Сільгосптехніка"

                                                     Головна ] Вгору ] ПРОДУКТИ ] ТЕХНІКА ] ОБЛАДНАННЯ ] Б/у техніка ] ПІДПРИЄМСТВА ] НОВИНИ ]

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року