АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

 

Завод сільгоспмашин, ТОВ

 
51000, Україна, Дніпропетровська область, смт. Царичанка, вул. Кірова, 89 б


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Завод сільгоспмаш  – провідне спеціалізоване підприємство по випуску техніки для очищення та завантаження зерна. Завод виробляє надійні високопродуктивні сільськогосподарські машини:

- очищувач вороху самопересувний ОВС-25;

- очищувач вороху стаціонарний ОВС-25С;

- зернометальники ПЗМ-90 і ПЗМ-90С, зернонавантажувачі ПЗМ-110, які спеціально розроблені для швидкісного завантаження сучасних автомашин з високим бортом і вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і в зерноскладах.

     У конструкції зернометальників ПЗМ і зерноочисних машин ОВС-25 застосовані передові захищені патентами і перевірені практикою наукові розробки. Застосування найсучасніших технологій та обладнання у виробництві, гнучкі схеми роботи з постачальниками та замовниками, постійний пошук оптимальних технічних рішень дозволяють забезпечити високу якість продукції, стислі терміни постачання і найнижчі ціни на нашу техніку. Забезпечуючи конкурентоспроможність техніки, що поставляється, ми прагнемо підвищувати її споживчі властивості, покращувати експлуатаційні характеристики.

     Активно проводиться наукова та дослідна діяльність в галузі сільськогосподарського машинобудування, завдяки чому завод є власником декількох патентів на промислові зразки та торгові марки,  самостійно здійснив розробку і  розпочав  серійне виробництво чотирьох нових видів сільськогосподарської техніки. Вся продукція заводу проходить сертифікацію на відповідність вимогам діючих державних стандартів та технічних регламентів, на ОВС-25 та зернометальники ПЗМ отримано сертифікати відповідності Російської Федерації. Проведено експертизу виробничих потужностей, яка підтвердила спроможність заводу проводити найскладніші види робіт та експлуатувати найсучасніше обладнання. 

    Завод сільгоспмашин щорічно подвоює обсяги виробництва і постачає техніку як українським, так і закордонним споживачам. Відкрито 5 представництв заводу за кордоном, в т.ч. в країнах Євросоюзу, Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані. Ведуться перемовини про відкриття спільного підприємства в Казахстані.

   За досягнуті в виробництві сільськогоспосподарської техніки успіхи завод сільгоспмашин отримав статус-нагороди «Підприємство року 2010», почесні відзнаки «Лідер галузі 2010» та «Професіонал галузі 2010», знаки відповідності, бездоганності та високої конкурентоспроможності, а керівництво та працівники заводу були нагороджені орденами та медалями. Завод сільгоспмашин став переможцем у всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар 2011  року» в номінації «Розробка і виробництво сільгосптехніки та обладнання».

   Вгору

ГОЛОВНА

 

 Завод сільгоспмашин

  Продукція:
- очищувач вороху самопересувний ОВС-25;

- очищувач вороху стаціонарний ОВС-25С;

- зернометальники ПЗМ-90 і ПЗМ-90С, зернонавантажувачі ПЗМ-110

Автоматизована довідкова система "Сільгосптехніка"

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року