АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Державне унітарне підприємство "Омський завод транспортного машинобудування"

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

У 1997 році столітній ювілей відзначило Державне унітарне підприємство "Омський завод транспортного машинобудування", пройшовши шлях від паровозоремонтний майстерень до найсучаснішого виробництва загальновизнаних у всьому світі танків. Танки, самохідні артилерійські та зенітні установки, бронепоїзди, корпуси снарядів і мін, інженерні машини, вуглевидобувні комбайни, запірна арматура для трубопроводів, обладнання вугільних млинів - ось далеко не повний перелік освоєної за ці роки продукції.

У роки перебудови завод по конверсії переходить на випуск цивільної продукції: з 1993 року освоєно серійне виробництво універсальних просапних колісних тракторів тягового класу 1,4 марки ЗТМ-60 Л і на його базі-екскаваторів, навантажувачів, комунальних машин. Індивідуальна (безконвеєрна) складання, традиції військового виробництва зумовлюють високу якість виготовлення і надійність техніки, забезпечення запасними частинами, гарантійне обслуговування вирішують всі проблеми при експлуатації. Унікальна розробка останнього часу - гвинтові анкерні палі і машина МЗС-219, призначені для спорудження основ і фундаментів методом загвинчування в ґрунт сталевих паль (з бурінням при необхідності лідерних свердловин). Власне ливарне і ковальсько-штампового виробництво, набір металорізальних верстатів, устаткування для термічної обробки і гальванічних покриттів дозволяють виготовляти різну продукцію за індивідуальними замовленнями споживачів.

Заслуги заводу відзначені чотирма бойовими і трудовими орденами, пам'ятним знаком "За високу ефективність і якість роботи в десятій п'ятирічці", на вічне зберігання передано чотири перехідних Червоних прапора.

ДУП "Омський завод транспортного машинобудування" є спеціалізованим танковим підприємством, що має замкнутий технологічний цикл танкового виробництва.
Підприємство утворено в 1896 р. як залізничних майстерень. У 2000 р. перетворено в ДУП "Омсктрансмаш".
Підприємство розташоване на території Західного Сибіру, ​​що має свої переваги, так як знаходиться на перетині головних магістралей і залізничних шляхів (Далекий Схід, Уральський регіон, Центральний регіон та інші) Це дозволяє розширити ринки збуту і дає можливість знизити витрати на доставку продукції.
Правова власність у підприємства - державна.

Основний напрямок діяльності:
- Виробництво та ремонт танків типу Т-80;
- Виробництво цивільної продукції і ТНП (колісні трактори, екскаватори, фронтальні навантажувачі, грейферні навантажувачі і пр.)

Вгору

ГОЛОВНА

 

 

  Продукція:
Універсальний сільськогосподарський трактор ЗТМ-60
Універсальний сільськогосподарський трактор ЗТМ-82
Екскаватор одноківшовий ЕО 2621В-2
Екскаватор з фронтальним навантажувачем ЕОП 2621
Фрезерно-роторний снігоочисник УМ-75
Плужно-щітковий снігоочисник УМ-70
Фронтальний навантажувач ПФ-10
Грейферний навантажувач ПЕФ1Б

 

 

 

 

 

 

Автоматизована довідкова система "Сільгосптехніка"

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року