АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 


 

ВАТ "Шепетівський завод культиваторів"

 

73026, Україна, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Тітова, 1а

Сторінки історії

 
Як підприємство Міністерства тракторного та сільськогосподарського машинобудування СРСР завод офіційно зареєстрований 25 червня 1972 року. Основна продукція заводу балансуючі втулки для тракторів виробництва СРСР та поршневі пальці для тракторних та комбайнових двигунів. У 1978 році завод досяг проектної потужності.


Підприємством проводилось впровадження у виробництво нової номенклатури - ґрунтообробної техніки, тобто культиваторів для передпосівної обробки ґрунту. Освоєння почалось з фрезерного культиватора моделі КФГ-3.6, робочим механізмом у якого є обертовий фрезерний барабан. У 1980 році з конвеєра зійшли перші культиватори. Щорічно на заводі освоювалось 2-3 одиниці нових агрегатів, і на даний час Шепетівський завод випускає повний набір машин для оранки, передпосівної обробітку ґрунту, а також міжрядного обробітку всіх видів сільськогосподарських культур.
Сьогодні завод випускає 12 базових моделей культиваторів та дискових борін, на основі яких випускається габаритні ряди агрегатів з шириною захвату від 0,5 до 9,5 метрів для тракторів малогабаритних та енергонасичених, типу К-701, Джон Дір та ХТЗ-17022.
У 90-х роках завод освоїв виробництво ряду плугів - від кінного міні плуга до десятикорпусного з шириною захвату 3,5 м і продуктивністю до 50 га за день. Усі плуги позитивно зарекомендували себе на полях України та за кордоном, успішно пройшли державні та сертифікаційні випробування.
Серед продукції, що випускається, є універсальний культиватор власної розробки - модель УКР-5.6, яким колектив заводу пишається. Основною конструктивною особливістю агрегату є розсувний граділь, що дає культиватору можливість обробляти посіви з будь-якою шириною міжряддя: від 45 см до 1,5 м та замінити 5-6 спеціалізованих моделей.
У номенклатурі товарів є причіп для всіх видів легкових автомобілів, який завоював заслужену популярність споживачів. Випущено понад 50 тисяч причепів, на які існує стійкий попит.
Продукція заводу досить відома за межами України: Угорщина, Болгарія, Польща, Литва, Югославія, країни Африканського континенту.

ГОЛОВНА

 

Продукція:

- Плуги ПН-2-30; ПН-3-30; ПН-3-35; ПН-4-35; ПН-5-35; ПН-6-35; ПН-8-35; ПН-10-35;

- агрегат передпосівного обробітку ґрунту АПБ-6;

- культиватор універсальний (аналог УСМК) - УКР-5,6;

- культиватор фрезерний з міжрядним обробітком 45 см - КФ-5,4;

- культиватор фрезерний з міжрядним обробітком 70 см - КФ-5,4К;

- культиватор фрезерний 70 см - КФ-6,1К;

- культиватор фрезерний для міжрядного обробітку картоплі - КФК-1,4; КФК-2,8;

- культиватор для суцільного обробітку ґрунту КФК-1,4-01; КФК-2,8-01;

- культиватор універсальний причіпний (аналог КПС) - КГ-2; КГ-3; КГ-4;  КГ-8;

- культиватор універсальний з пружинною лапою - КГ-2-01; КГ-4-01;

- борона дискова секційна БДС-2,6; БДС-6,8; БДС-8,4;

- культиватор важкий протиерозійний КТС-10;

- культиватор широкозахватний передпосівний КШП-8;

- бурякопідкопувач   СПУ-3

 

 

 

 

 

Вгору

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року