АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Богуславська сільгосптехніка

 

Адреса: 09700, Україна, Київська область, м. Богуслав , вул. Миколаївська, 133


ВАТ «Богуславська сільгосптехніка» є виробником техніки для захисту рослин і внесення рідких мінеральних добрив (аміачна вода).

За більш ніж п'ятнадцятирічну історію підприємство накопичило чималий досвід інтенсивного виробництва, продовжує шукати все нові і нові рішення в розробці нових моделей сільськогосподарської техніки.

Лінійка продукції «Богуславська сільгосптехніка» включає в себе різні обприскувачі, такі як самохідний обприскувач, напівпричіпний обприскувач (ОП 2000) і навісний обприскувач, культиватори для безвідвального обробітку ґрунту, обладнання для внесення рідких мінеральних добрив (техніка для внесення добрив), а також для внесення безводного аміаку.

Комплектація техніки проводиться за допомогою комплектуючих провідних світових виробників, таких як Annovi Reverberi, Arag, Mazzotti, Bargam, Tifone, Polmac, Bondioli & Pavesi (Італія), Weasler, Ace Pump (США), Lechler (Німеччина), Hozelock (Франція ), Premium Parts (Австрія), Bellota (Іспанія). Це свідчать про сучасність і високий технічний рівень пропонованої техніки, і дозволяє пропонувати  клієнтам найновіші світові досягнення в галузі захисту рослин і внесення добрив.
.

   

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року