АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

 

Володимирський тракторний завод - ВТЗ


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


Рік заснування володимирського тракторного заводу 1945, саме з цього року почав випуск сільських тракторів і двигунів. Техніка заводу експлуатується практично у всіх галузях сільського господарства, будівництва, комунальних служб.
Продукція ВАТ ВМТЗ пристосована для російських умов і буде корисна для всіх видів робіт. Якість техніки і затребуваність кінцевим замовником забезпечені передовими технологіями, кваліфікованим персоналом і готовністю нашої компанії задовольнити основні побажання споживача. Вся техніка проходить обов'язкові випробування, а робота сервісних центрів по всій країні дозволяє вигідно здійснювати її своєчасне обслуговування.
ВМТЗ намагається максимально задовольнити побажання клієнта, тому наша цінова політика вигідно відрізняється від конкурентів. Ціни включають в себе значні знижки і можливість продажу в лізинг. Існує широка дилерська мережа як на території Росії, так і в інших численних країнах.
Найбільш затребуваними типами продукції є трактори лінійки ВТЗ-2000 і сучасні дизельні двигуни потужністю від 25 до 75 к.с. Універсальні трактори нашого заводу можуть виконувати не тільки максимум сільськогосподарських функцій, але і адаптовані для застосування в комунальній сфері.
Персонал ВМТЗ не зупиняється на досягнутому і продовжує впроваджує передові технології, а також самостійно проектує і випускає нові актуальні для нинішніх реалій моделі техніки. Система управління якістю заводу відповідає міжнародному стандарту ISO 9001-2000. Двигуни повністю відповідає вимогам європейської системи якості Tier II. У 2003 році володимирський тракторний завод спроектував і приступив до випуску нових моделей тракторів Т-50 (ВТЗ-50) тягового класу 0,9 і Т-85 (ВТЗ-85 тяговий клас 1,4). У 2008 році «Концерн« Тракторні заводи »і американська компанія AGCO прийняли рішення про розвиток на виробництвах ВМТЗ випуск двигунів відомої марки SISU.

 

 

Вгору

ГОЛОВНА

 

Продукція:


Агромаш-30ТК (ВТЗ-2032) - універсальні сільськогосподарські колісні трактори

Агромаш-50ТК (ВТЗ-2048) - універсальні сільськогосподарські колісні трактори

Агромаш-85ТК (Т-85) - універсальні сільськогосподарські колісні трактори

Агромаш-60ТК - універсальні сільськогосподарські колісні трактори

Агромаш-30СШ (ВТЗ-30СШ) - комунальна техніка, самонавантажувачі на базі самохідного шасі

Агромаш-50СШ (ВТЗ-50СШ) - комунальна техніка, самохідне шасі

ВТЗ-2032 КО - підмітально-прибиральна машина

 

 

 

 

Автоматизована довідкова система "Сільгосптехніка"

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року