АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Мобільні зерносушарки скоротять витрати

Зберігання та підготовка зерна складає одну четверту частину від собівартості продукту. Собівартість зростає ще більше, якщо підготовкою та зберіганням зерна займаються різні підрядники. У результаті прибуток виходить набагато менше, ніж могла б бути, якби вдалося скоротити вищезгадані витрати. А скоротити їх допоможе мобільна зерносушарка.
За кордоном мобільні зерносушарки вельми поширені і користуються великою популярністю. У нашій країні також зацікавлені в використанні мобільних зерносушарок, оскільки завдяки саме цьому типу сушарок збільшується період експлуатації зернозбиральних комбайнів. З цієї причини звичайна недорога мобільна зерносушарка - оптимальний спосіб підвищення ефективності зерновиробництва. У справі зерновиробництва важливим етапом є процес сушки. Для збереження якості зерна важлива мінімальна його вологість. Тому сушарка просто необхідна.
Мобільні сушарки відрізняються компактністю і мають ряд переваг:
• Невеликий розмір. Сушарка не потребує монтажу, пуско-налагоджувальних і будівельних роботах.
• Вже через 2-3 години після установки агрегат готовий до використання.
• Можливість переміщення.
• Додаткові мобільні зерносушарки дозволяють підвищити виробничу потужність сушарки.
• Тепловий модуль може використовуватися для опалення виробничих приміщень: теплиць, складів і інших.
• Навесні можна застосовувати для проведення контрольної сушки продукту безпосередньо перед його продажем.
• Агрегат має попит на ринку агротехніки, не потребує демонтажу і має великий термін служби, тому при необхідності його легко перепродати.
Що слід врахувати при виборі мобільного зерносушарки - це питання про її екологічності і про те, яким чином здійснюється сушка. Щоб продукт був екологічно чистим, його треба сушити за допомогою чистого повітря, в якому немає домішок продуктів згоряння. Екологічно чисте зерно має велику собівартість і приносить більший прибуток, ніж те, яке сушилося на традиційних зерносушарках.
Найчастіше мобільні агрегати працюють на дизельному паливі або газі, але існують й інші альтернативи. До вибору такого агрегату потрібно підходити з увагою, оскільки в подальшому він допоможе оптимізувати виробництво продукції у вашому господарстві і сприятиме збільшенню прибутку та зменшення витрат.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року