АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Унікальний комбайн "Трібайн" (Tribine)
 
 
Багато фермерів закордоном вже чули про комбайні «Трібайн» (Tribine) з Інтернету і соціальних мереж.

Боб Діллон, фермер зі штату Індіана, привіз своє дітище - унікальний комбайн з молотильною продуктивністю комбайна 7-го класу і причепом ємністю 1000 бушелів (35,2 м3) - в штат Канзас, ближче до двох основних виробників агротехніки, компаніям і AGCO " Крастбастер / Спід Кінг "(Crustbuster / Speed ​​King).

Діллон витратив 15 років свого життя на створення комбайна Трібайн. Колишній бізнесмен, який повернувся після завершення кар'єри до себе в фермерське господарство, згадує, як сидячи в кабіні трактора під час збору врожаю він витрачав дорогоцінний час в очікуванні розвантаження свого причепа.

"Дуже не економічно", - резюмував він в той момент і задумав створити комбайн підвищеної місткості. «Максимальна місткість звичайного комбайна становить 400-450 бушелів (14,08-15,8 м3)», - зауважує Діллон, фермерське господарство, який знаходиться у Дір Грік в штаті Індіана, і який привіз свій комбайн в Канзас для доопрацювання. - «Зібрати 15000000000 бушелів (528 млн м3). Кукурудзи в одних тільки Сполучених Штатах Америки, завдання не з легких для служб логістики».

Задній модуль
Комбайн «Трібайн» унікальний тим, що його задня половина, названа «модулем», розроблена і виготовлена ​​Діллоном у відповідності з точними технічними вимогами компанії "Крастбастер / Спід Кінг" (Crustbuster / Speed ​​King). Задній модуль комбайна вміщує 1000 бушелів (35, 2 м3) зерна. Шнековий розвантажувач комбайна може за дві хвилини завантажити напівпричіп. З цією метою, «задній модуль зазнав деякі сучасні технічні зміни», - зазначив Рейн Херрман (Rhein Herrman), інженер фірми "Крастбастер / Спід Кінг" (Crustbuster / Speed ​​King).

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року