АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Павленко: Україна прагне розширення аграрної співпраці із Німеччиною

"Німеччина є надійним партнером України, її союзником, що надає значну підтримку під час інтеграції нашої країни до ЄС. Україна зацікавлена у розширенні співпраці в аграрній сфері та готова до конструктивного обговорення пропозицій", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з делегацією Баварського Лангтагу на чолі з його Головою Барбарою Штамм.

Сторони обговорили підсумки Першого Українсько-Німецького економічного форуму у Берліні, можливості розширення двосторонньої співпраці та врахування німецького досвіду при проведенні реформ в АПК України.

Міністр Олексій Павленко відповів на низку запитань з боку німецької делегації, що стосувалися екологічності вітчизняного сільського господарства, розвитку сімейного підприємництва, контролю за якістю харчової продукції, земельних відносин в Україні.

"Для нас важливо поглиблювати діалог із Німеччиною, зокрема із землею Баварія, в аспектах розвитку агросектору України. Адже Баварія має багатий досвід розвитку таких галузей сільського господарства як тваринництво, пивоваріння, хмелярство, виробництво зернових. Також ми готові до організації та проведення спільного заходу із залученням бізнес-кіл Баварії та України з широкого кола питань двосторонньої співпраці", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька підкреслила, що для України є важливим досвід землі Баварія у питаннях, що стосуються технологій, обладнання, законодавства у сфері АПК. "Україна вбачає гарні перспективи двосторонньої співпраці щодо надання підтримки малим та середнім сільськогосподарським виробникам та кооперативним об’єднанням; розвитку сільських територій та підприємництва на селі; навчальної та експертної підтримки у підвищенні кваліфікації спеціалістів аграрного сектору; допомоги малим сільськогосподарським виробникам та їх кооперативним об’єднанням у провадженні німецьких технологій щодо виробництва вітчизняної продукції з визначенням брендового продукту», - повідомила заступник Міністра.

 

Прес-служба Мінагрополітики


                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року