АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

В Ганновері проходить виставка сільськогосподарської техніки Agritechnica-2015


Найбільш важливий захід в Європі, це форум сільськогосподарської техніки Agritechnica-2015, що відбувається з 10 по 14 листопада 2014 (попередній перегляд днів 8 і 9 листопада) в Ганновері.

Новий пік в цьому році: понад 2900 експонентів з 52 країн, це ювілейна тридцята.

Історія успіху Агрітехніки є вражаючим фактом. Вона будує свої лідируючі позиції в якості міжнародної  ведучої виставки сільськогосподарської техніки та сільського господарства. Перша виставка відбулася у 1985 році в рік 100-річчя DLG, Франкфурт на Майні. Тоді було взято участь - 551 експонентів, в тому числі 198 з-за кордону і відвідали 125000 відвідувачів.

Переселення з Франкфурта в Ганновер в 1995 році, зростання Агрітехніка явно прискорюється. Ганновер був і вважається воротами на ринки в Центральній та Східній Європі. Крім того, в останні роки, глобальна взаємозалежність всього сільськогосподарського сектора і збільшення економічне значення сільського господарства значно збільшилася. Сільське господарство і сільськогосподарська техніка є майбутнім.

Агрітехніка є найбільш важливим двигуном інновацій у сільському господарстві. Це видно з більш ніж 300 нових продуктів, які були зареєстровані експонентів на DLG. Вони характеризуються постійно новими розробками у галузі електроніки та сенсорної технології. Вони визначають сьогодні в основному ступінь інновацій машин і систем з метою зробити процеси ще більш ефективним, точним, екологічно і економічно економія. Тенденція до автоматизації робочих процесів в рослинництві супроводжується розвитком інтелектуального програмного забезпечення для задоволення зростаючих потреб у документації, забезпечення якості, відстеження та логістики, управління автопарком і контролю машини, щоб мінімізувати час простою і витрати на ремонт. Події, в поєднанні з розумним і простої системи управління даними, призводять до зшитих структур, які відображають весь ланцюжок процесу від поля до вилки.

 

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року