АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

 

Садові обприскувачі

 

Обприскувач компресійний Оріон - V9 KWAZAR Польща

Застосування: для догляду за рослинами в садах, городах, плантаціях польових культур, а також лісорозсадниках. Його можна використовувати в теплицях і парниках, а також в інших приміщеннях для розпилення засобів захисту рослин і гербіцидів, а також рідких добрив.

Робочі характеристики (макс.): ємність-9л., Тиск - 3,5 атм.; Температура - 40 градусів Цельсія.

Запобіжний клапан: автоматичний; з двома кольоровими контрольними мітками.

Форсунка: нерегульована; матеріал - пластик; форма факела - мікротуман.

Штанга: телескопічна, довжина трубки - 0,67-1,2 м; довжина шланга - 1,56 м; кріплення до корпусу - шланг пропускають через патрубок і фіксують гайкою; фіксація при транспортуванні - у виїмці на ручці насоса.

Фільтр: циліндричний; матеріал - пластик; розташування - у рукоятці штанги.

Плечовий ремінь: довжина - регульована (макс. - 78,5 см); ширина - 3 см; фіксація на плечі - пластиковий нековзний елемент; кріплення до корпусу - через жорстко закріплені пластмасові скоби.

Особливості: знімна воронка; пластиковий шток ручки насоса; подвійна шкала на корпусі (ціна поділки - 1 л або 1 / 3 галона).

Гарантія: 12 місяців.

Комплектація: обприскувач (корпус, телескопічна штанга з форсункою та рукояткою, шланг, насос, ремінь); інструкція російською мовою; тюбик змащення; 2 ущільнювальних кільця; запасна форсунка; з'єднувальна муфта; воронка.

Результати випробувань обприскувачів "Оріон"

Конструкція: на напівпрозорий поліпропіленовий корпус цього обприскувача нанесена шкала. Тож нескладно визначити на просвіт, скільки рідини залито. У процесі накачування головка клапана безпеки піднімається. Мітка зеленого кольору на штоку відповідає тиску 2 атм. (0,2 МПа), червона - 3 атм. При перевищенні цього значення клапан автоматично відкривається і стравлює надлишок повітря.

Зручність роботи: розчин заливають всередину через знімний воронку з сіткою, що затримує сміття. Її діаметр підібраний таким чином, щоб вона міцно стояла на горловині. Коли рідина залита всередину, воронку виймають за спеціальний захоплення у формі язичка. Циліндрична ручка насоса зручна при перенесенні: мимовільно із запобіжника апарат не зіскочить (щоб це відбулося, потрібно докласти певних зусиль), а значить, і шток не підніметься. При транспортуванні або зберіганні штанга фіксується в спеціально призначеному для неї поглибленні на рукоятці (останню, до речі, легко застопорити, повернувши в будь-яку сторону - як за, так і проти годинникової стрілки). Фіксацію ручки також використовують і при викручуванні механізму (наприклад, для затоки чергової порції розчину). Щоб обприскувач працював в безперервному режимі, потрібно, утримуючи важіль на штанзі, закріпити його кольоровим пластиковим фіксатором. Варто відзначити, що всі маніпуляції проводяться однією рукою. Корпус апарату донизу розширюється. Це гарантує обприскувачі непогану стійкість. Залежно від умов роботи і застосованого розчину продуктивність пристрою становить від 0,25 до 0,90 л / хв.

Обслуговування: перед початком експлуатації рекомендується ввести під підняту головку клапана кілька крапель олії (входить в комплектацію). Часом слід також змащувати ущільнювальні гумові кільця, клапан безпеки, золотник запірного клапана і кільце поршня насоса. У разі засмічення вихідний форсунки її необхідно розібрати, промити або прочистити дерев'яною паличкою. Ні в якому разі не можна використовувати для цього металеві предмети (голки, спиці, дріт і т.п.) - вони можуть пошкодити розпилювач. Перш ніж викручувати насос (допустимо, щоб додати нової порції розчину), обов'язково стравити надлишковий тиск - піддавати себе небезпеки, нехай навіть у цьому випадку вона мінімальна, не варто. Після кожного робітника "сеансу" наповніть обприскувач чистою водою і проведіть повний робочий цикл, тим самим очистивши внутрішню поверхню від хімікатів.

 

Обприскувач ранцевий Марс - V9 KWAZAR Польща

робоча ємність-16л.

Застосування: для проведення захисних заходів польових культур, при вирощуванні рослин в теплицях і парниках, плантаціях овочів і декоративних рослин, а також для обприскування ягідних чагарників, винограду, фруктових та декоративних дерев, а також у лісорозсадниках.

Призначення: для обприскування хімічними засобами захисту рослин, гербіцидами, а також рідкими добривами.

Переваги: зручність-ізоляція спини користувача від бака, безпека-абсолютна непроникність бака, бак не знаходиться під тиском, екологічний, практичний, естетичний, надійний.

 

Штанга телескопічна KWAZAR Польща

Телескопічна штанга для обприскування дерев (у складеному стані-1,2 м, у висунутому-3,2 м).

 

БЕНЗИНОВІ ОБПРИСКУВАЧІ

Бензинові обприскувачі SADKO Україна -  Sadko GMD-4015

Призначення: обробка полів і невисоких чагарників підготовленої рідиною, дезінфекція приміщень, побілка.

Обприскувачі бензинові ранцеві SADKO GMD-4015 - універсальні помічники садівника, фермера, дачника - ранцеві оприскувачі, які можна використовувати для внесення добрив, хімікатів, побілки будівель. Наявність додаткового нагнітального насоса дозволяє виконувати, як по горизонталі, так і вертикальне розпилення. Ви самі можете вибрати потужність струї, форсунка регулюється від широкого до вузько направленого обприскування. Без розчину можна використовувати в режимі повітродувки для підсушування листя і ін.

Потужність 2.13 к.с.

Витрата в хв 0,5-3 л

Вага 12,5 кг

Обсяг бака 15 л

 

Бензинові обприскувачі Oleo-Mac Італія - Oleo-Mac MB 80

Ранцевий Мотообприскувачі Oleo-Mac MB 80 поєднує безпеку і ефективність. З його допомогою можна позбутися від садових шкідників, не заподіюючи шкоди рослинам. Високий робочий тиск гарантує ефективне і акуратне використання Мотообприскувачі: напилення тонкої плівки використовуваного речовини на поверхню рослинності без їх переміщення або пошкодження. Ранцевий Мотообприскувачі Oleo-Mac MB 80 має незамінними якостями: зручністю і легкістю використання. Його легко запустити, легко регулювати тиск, легко обслуговувати. Зручна рама і підтримують ремені роблять роботу оператора максимально комфортною. Вентилятор для охолодження повітря. Поплавковий карбюратор. Швидкість потоку рідини регулюється вентилем. Динамічна балансування вентилятора знижує вібрацію. Оббита спинка і широкі лямки підвищують зручність використання. Електронне запалювання забезпечує високі експлуатаційні характеристики, легкий запуск, довгий термін служби. Пристрій "Ліфт-Стартер" забезпечує автоматичний запуск двигуна, виключаючи удар при повністю відкритому дроселі і "захлебывание" карбюратора. Пристрій "Праймер" закачує паливо в карбюратор для полегшення "холодного" запуску, запуску після заправки і після тривалого періоду простою. Карбюратор оснащений компенсатором, який охороняє повітряно-паливну суміш від перенасичення.

Потужність 5,0 к.с.

Витрата в хв 0,5-3 л

Вага 12,5 кг

Обсяг бака 14 л

Компенсатор підтримує незмінною концентрацію повітряно-паливної суміші, тому карбюратор не вимагає ручного настроювання. Обслуговуваний поролоновий фільтр забезпечує максимальний захист двигуна при роботі в сильно запиленої середовищі, коли обслуговування або зміна фільтру не може часто здійснюватися. Ранцевий Мотообприскувачі Oleo-Mac MB 80 оснащений системою для оптимального розпилення рідини і спрямованої обробки щоб уникнути небажаного або надлишкового розсіювання. Набір для розпилення порошкоподібних засобів (в додаткову поставку) легко встановлюється і легко управляється важелем на ручці. Все управління Мотообприскувачі згруповано на одній ручці, що полегшує управління. Регульовану ручку легко пристосувати під потреби оператора (Ручка рухається по трубі вперед / назад і обертається навколо неї). Ергономічний дизайн плечних ременів і спинний прокладки в поєднанні нової антивібраційною системою забезпечують істотне зниження рівня вібрації.

 

Комплект, що дозволяє використовувати хімічні речовини для захисту рослин у вигляді дрібних гранул. Порошок / гранули не входять в контакт з вентилятором, а подаються безпосередньо до Розпилювача трубка.  

ВИБІР Мото-обприскувача

Мотообприсквувач  - це моторизирована машина для обприскування хімікатами та іншими засобами великої кількості рослин або дерев. Мотообприскувач створює мілкодісперсний туман, розпилюючи його на відстані до 15 метрів. При покупці Мотооприскувачі, Ви бережете сили, час, і отрутохімікати, якими обробляють рослини. Ранцеві Мотообприскувачі поєднують безпеку і ефективність. З їх допомогою можна позбутися від садових шкідників, не заподіюючи шкоди рослинам. Високий робочий тиск гарантує ефективне і акуратне використання Мотообприскувачі: напилення тонкої плівки використовуваного речовини на поверхню рослинності без їх переміщення або пошкодження. Ранцеві Мотообприскувачі володіють незамінними якостями: зручністю і легкістю використання. Їх легко запускати, легко регулювати тиск, легко обслуговувати. Швидкість потоку рідини регулюється вентилем. Додатково укомплектувавши Мотообприскувачі набором для розпилення порошкоподібних коштів, така опція передбачена в Мотообприскувачі Oleo-Mac MB 80, Ви зможете також ефективно вносити добрива.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року