АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

КУЛЬТИВАТОР "ТОРНАДО" виробництва ТОВ  «Компанія Інтерметалл»

Ручний культиватор Торнадо  використовують для обробітку  ґрунту: розпушування, видалення бур'янів, скопування, створення посадочних лунок для різних культур рослин.

Обробіток ґрунту - є однією з найбільш трудомістких і фізично витратних операцій на дачній ділянці. Щоб земля давала хороший урожай її потрібно скопувати два рази на рік, рихлити (для насичення ґрунту киснем), видаляти бур'яни і прополювати підростаючі пагони. На все це у багатьох дачних любителів немає ні часу, ні сил. Є альтернатива лопаті - ручний культиватор Торнадо. З ним не доведеться перетворювати свої грядки в смарагдовий газон, програвши боротьбу матінці природі на ниві догляду за грядками. Тепер досить придбати ручний культиватор Торнадо.

Кореневидаляч Торнадо з'явився на ринку недавно, але вже впевнено завойовує популярність і визнання  дачників. І це абсолютно не дивно, адже Торнадо перший ручний культиватор, здатний скопувати, рихлити землю і видаляти бур'яни. У багатьох дачників сформувалася думка, що культиватор - це громіздка, неповоротка машина, яка працює або на бензині, або на електриці. Управління яким дуже складне і важко освоюване, і під силу тільки чоловікам, а сам культиватор вимагає періодичного дорогого ремонту.

Культиватор Торнадо повністю позбавлений всіх цих недоліків. Хоч він і механічний, але для досягнення його ефективної роботи потрібно докласти мінімум зусиль, працювати з ним під силу навіть дитині.

Конструкція ручного культиватора дивно проста. До центрального металевого стержня з одного боку кріпиться зручна ручка, з іншого - зуби, повернені навколо стержня проти годинникової стрілки. І це все! Це вигідно відрізняє лопату Торнадо від машинних аналогів, які займають значно більше місця, періодично виходять з ладу і вимагають дорогого і тривалого ремонту.  Він елементарний у використанні, Вам не доведеться забивати голову проблемами покупки запчастин і бензину на кореневидаляч  Торнадо

Принцип роботи ручного культиватора такий: інструмент ставиться вертикально вниз на земляний ділянка і, повертаючи його навколо своєї осі, ввертають зуби інструменту в ґрунт. Що ж тут такого інноваційного та революційного запитаєте Ви? Після скопування дачної ділянки лопатою навіть у самого фізично міцного людини болить спина - все тому, що саме на неї припадає основне навантаження.

А під час роботи з культиватором Торнадо все навантаження розподіляється рівномірно - працюють ноги, руки, черевний прес, плечі, спина. Що позитивно позначається на загальній стомлюваності організму, дозволяючи нам втомлюватися значно менше і виконувати більший обсяг робіт.
Конструкція культиватора Торнадо дозволяє при невеликих фізичних витратах і при мінімальному повороті ручки, зробити ґрунт придатним для посадок. Кореневидаляч  дозволяє легко обробляти не тільки доглянуту грядку, а й занедбану. Проведені дослідження показують, що продуктивність людини, що використовує культиватор Торнадо, збільшується в три, п'ять разів (у порівнянні з роботою в городі звичайної лопатою за ідентичний проміжок часу). Проводився експеримент: чоловік з лопатою і жінка з ручним культиватором копали однакові за розміром ділянки землі. Жінка впоралася з роботою в три рази швидше!

Ручний культиватор Торнадо дозволить більше не копатися в землі, в пошуках шкідливих бур'янів на грядках. Він виконає цю роботу це за вас набагато швидше і якісніше - достатньо встромити його гострі зуби в землю під кутом, повернути інструмент і підняти його. Всі корінці, навіть найдрібніші, будуть видалені! Культиватор Торнадо видаляє бур'яни з розвиненою кореневою системою з видимою легкістю, при цьому, не ушкоджуючи коріння с / г культур. А потім його можна використовувати як вила - нанизати коріння на зуби і перенести їх в компостну яму.

Культиватор Торнадо розбирається на три частини, що робить його зберігання і перевезення дуже зручним. Його зуби зроблені із загартованої, нержавіючої і дуже гострої сталі. Простота конструкції та використання, ефективність роботи, невисока ціна на ручний культиватор Торнадо - принципи, які допоможуть йому в цьому.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року