АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Снігоприбиральні машини

В зимку стає актуальною проблема очищення територій від  снігу. У нас це питання стоїть особливо гостро, оскільки часті перепади температури, відлиги і заморозки постійні погодні явища для нашої країни. У результаті в деякі місяці може спостерігатися зовсім небажана ситуація, коли після активного снігопаду і що послідувала за ним відлиги, у дворі утворюються обмерзлі снігові замети, що перешкоджають пересуванню людей, паркування автотранспорту і просто псують навколишній вид. Для боротьби з такими природними явищами існує спеціальна техніка — снігоприбиральні машини.

 

На ринку України техніку для прибирання снігу представлено  марки відомих машинобудівних компаній - Хонда (Японія), Ariens та Snapper ((США), Manner та Yard Man (Німеччина), Stiga (Швейцарія) та інші.

 

Для придбання цієї машини варто відразу згадати про те, що головним критерієм вибору буде площа території, яку буде необхідно періодично очищати від снігу. Чим вона більша, тим потужніша техніка Вам знадобиться. Власне, саме потужність і габарити визначають вартість снігоприбиральних машин та їх ефективність.

Якщо ділянка має стандартні кілька соток, а очищати доведеться тільки доріжки і невеликі площадки, рекомендується зупинити свій вибір на несамохідному снігоприбирачеві. Це нескладний в управлінні апарат, який може освоїти навіть непрофесіонал. Маса такого снігоприбирача складе близько 30 кілограмів, що дозволяє застосовувати його досить вільно. У той же час він має підвищену маневреність, завдяки якій, його можна застосовувати у важкодоступних ділянках двору. З цих причин несамохідні снігоприбирачі часто живляться від електричної мережі напругою 220 В. Але існують і бензинові моделі підвищеної потужності, які не мають прив'язки до дротів.

Головними недоліками несамохідних снігоприбирачів є відсутність потужного двигуна і невелику відстань викиду снігу (до 5 метрів). До того ж ширина забору снігу у такої техніки рідко буває достатня для освоєння широких просторів. Але ці недоліки компенсуються порівняно невеликою ціною. Несамохідний снігоприбирач, відмінно підходить для очищення доріжок біля котеджу.

Більш просунуті моделі — це самохідні снігоприбирачі. Але і призначені вони для дещо інших цілей. З їх допомогою можна ефективно очистити від снігу до 2500 квадратних метрів території. Такі машини працюють на бензиновому або дизельному двигуні, відкидають сніг на відстань до 15 метрів і значно простіші в управлінні. Їх потрібно не проштовхувати крізь снігову товщу як несамохідні моделі, а тільки контролювати напрям їх руху. При двигуні в 5-7 кінських сил і системі декількох швидкостей, така машина допоможе виконати великий обсяг роботи. 

 

 

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року