АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

ПАТ «Яготинський райагротехсервіс»

Адреса: 07701, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, ЯГОТИН, Сільгосптехніки вул., 1

Яготинська МТС утворена у 1930 році.
Для будівництва бази було відведено 7 га землі на цій же території, де знаходиться сьогодні наше підприємство.
Керував МТС Крупневський. Чисельність працюючих складала 50 чоловік.
Підприємство отримало 26 тракторів «Інтер». Було відкрито курси трактористів, куди було направлено 6 чоловік на навчання від МТС.
МТС проводило роботи по обробітку землі по району.
У 1932 році було змінено керівника. Директором був призначений Гранкін, який пропрацював один рік. У цей же рік МТС отримало 8 автомашин АМО-3 та 2 ГАЗ-АА. У цьому ж році ці машини приймали участь у перевезенні зерна на збирання врожаю.
У 1933 році підприємство очолив Самойленко. У цьому ж році було отримано перші 5 тракторів ХТЗ. МТС займалось обробітком землі та автоперевезеннями.
З 1935 року по 1937 рік підприємство очолював Баранов Михайло Антонович.
У 1936 році поповнився автопарк і налічував вже 50 автомашин.
У 1937 році підприємство очолив Семеренко Іван.
У 1941 році підприємство очолив Смілий Михайло.
З початку війни техніка була евакуйована.
З 1943 року по 1949 рік підприємство очолював Рябенко Григорій Никифорович.
В кінці 1945 року підприємство налічувало 19 тракторів ХТЗ, 7-Уніварсалів та 3 ЧТЗ. До 1946 року на підприємстві були тільки трактори та 1 автомашина.
У 1946 році було отримано 1 зернозбиральний комбайн «Комунар».
У 1949 році було отримано 5 зернозбиральних комбайнів С-6. Підприємство почало проводити збирання зерновими комбайнами. В цей час, з 1949 року, МТС очолював Волошанович Дмитро Арсентійович. було побудовано ремонтну майстерню.
З 1954 року по 1955 рік підприємство очолював Бойченко Василь Васильович.
У 1955 році підприємство очолив Самолін Михайло Петрович, який пропрацював до 1961 року.
З 1958 року МТС було перетворено в РТС. Трактора та комбайни було передано в колгоспи.
РТС займалося ремонтом с/г техніки та автоперевезеннями.
З 1961 року підприємство очолював Яворівський Олексій Степанович, який пропрацював 11 років.
Було створено мехзагін, який обслуговував господарства району (внесення та перевезення добрив, оранка і т.д.).
В цей період почалося будівництво хімскладів , нафтобази.
У 1961 році РТС було перетворено в районне відділення «Сільгосптехніка».
Підприємство надавало послуги по ремонту, автопослуги, послуги мехзагону господарствам району, після введення в дію нафтобази, хімскладів підприємство забезпечувало господарства району ПММ та добривами.
З 1972 року по 1975 рік підприємство очолював Йосипок Олександр Тимофійович, який закінчив будівництво нафтобази.
З 1975 року по 1980 рік підприємство очолював Барило Артем Матвійович.
У 1980 році мехзагін та хімсклади було від’єднано від Сільгосптехніки і утворено окрему організацію «Райсільгоспхімія».
Районне відділення «Сільгосптехніка» в цей час надавало послуги господарствам району та іншим підприємствам по ремонту с/г техніки, транспортні послуги, забезпечувало господарства запасними частинами, матеріалами. ПММ господарств району було передано новоствореному підприємству «Райснаб», а Сільгосптехніку було перетворено в Яготинське ремонтно-транспортне підприємство.
В РТП було організовано зернозбиральний загін, який надавав послуги господарствам району по збиранню та обмолоту зернових. Було взято в оренду землю в господарствах для вирощування с/г культур. Для ведення підсобного господарства підприємству було виділено 7 га землі в постійне користування.
У 1992 році Райснаб знову було приєднано до РТП, а РТП було перетворено в «Яготинський райагротехсервіс» («Яготинський РАТС»).
У 1996 році «Яготинський райагротехсервіс» було перетворено у Відкрите акціонерне товариство «Яготинський райагротехсервіс».
З 2000 року по теперішній час підприємство очолює Гопкало Василь Никифорович.
Сьогодні підприємство надає послуги по ремонту с/г техніки, вузлів та агрегатів до неї, транспортні послуги.
В 2001 році ВАТ «Яготинський РАТС» взяло в оренду землі в селі Засупоївка, викуплено частину основних засобів: комора, трактора, зерноочисну техніку.
В 2008 році викуплені майнові паї в селі Засупоївка, облаштована площадка для зберігання с/г техніки.
В 2011 році Відкрите акціонерне товариство "Яготинський райагротехсервіс" перейменовано в Публічне акціонерне товариство "Яготинський райагротехсервіс", відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства".
Починаючи з 1967 року на підприємстві побудовано ремонтну майстерню, де проводиться ремонт тракторів, КЗП до тракторів, розташований ливарний та електродний цехи.
Побудовано приміщення для ремонту зернозбиральних комбайнів, адмінбудинок, склади, адмінбудинок та приміщення для ремонту автомобілів, адмінбудинок та приміщення для проведення техоглядів, ремонтів доїльних апаратів, нафтобазу, профілакторій, де знаходиться їдальня та медпункт.
Свою продукцію підприємство реалізує господарствам та підприємствам свого району, області, господарствам та підприємствам інших областей України.
В перспективі підприємство буде розширювати номенклатуру ремонту, виготовлення нових видів деталей до комбайнів, тракторів, розширювати зону обслуговування, надавати транспортні послуги, проводити матеріально-технічне забезпечення господарств.
Запрошуємо інвесторів до співпраці!

Яготинський Райагротехсервіс -  пропонує свої послуги по ремонту двигунів ЯМЗ-236, коробок передач (К-700А; К-701; К-702); (Т-150, Т-150К), редукторів відбору потужності Т-150; пускових двигунів, паливних насосів, ремонту стрясних досок (грохотів) зернозбиральних комбайнів із заміною оцинкованої гофри, ремонту і проточці підбарабань ДОН-1500 ремонту решіт, подовжувачів зернових і колосових шнеків жатки транспортерів похилих камер, елеваторів, бітерів і.т.д., варіаторів жатки, ходової, барабана, переобладнання оприскувача ОП-2000.
Підприємство виготовляє всі шківи зернозбиральних комбайнів СК-5; ДОН-1500; електроди, транспортери до бурякозбиральних комбайнів.
Якість надійна. Надається гарантія.
Пропонуємо широкий вибір нових запасних частин і ремнів до зернозбиральних комбайнів. Надаємо послуги по перевезенню вантажів.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року