АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Пирятинське ремонтно-транспортне підприємство

У липні 1931 року в місті Пирятині була створена «Машинно-тракторна станція», зареєстрована у списку МТС під номером 200.

Спочатку тракторний парк МТС складався з 16 тракторів марки «Фордзон» і «Володимирець».

У 1932 році парк збільшився до 27 тракторів і одного комбайна, в 1933 році - до 45 тракторів, 13 автомашин та 2 комбайнів.

В подальшому, кількість сільськогосподарської техніки в Пирятинський МТС постійно збільшувалося.

Уже в 1932 році Пирятинська МТС обслуговувала 29 колгоспів і обробляла майже 15000 га колгоспних полів, а перед Великою Вітчизняною війною налічувалося 193 трактори, 25 комбайнів, 47 молотилок та багато іншої сільськогосподарської техніки.

Відразу після звільнення Пирятина, МТС відновила свою роботу. З окремих вузлів і агрегатів налагодили виробництво нових тракторів. Один з таких тракторів - «Універсал» і зараз стоїть на п'єдесталі перед підприємством.

У 1958 році МТС була реорганізована в «Ремонтно-технічну станцію» (РТС), в 1961 році РТС було перейменовано в районне відділення «Сільгосптехніка». У 1986 році, в роки перебудови, підприємство зазнало якісних змін і стало називатися «Ремонтно-транспортне підприємство».

На відміну від багатьох інших заводів і фабрик, які в ці роки були змушені скорочувати виробництво та згортати капітальне будівництво, РТП на окремо упорядженому майданчику звело великий виробничий комплекс. Це виробничий корпус з прибудованими офісними приміщенням, автомобільним контрольно-диспетчерським пунктом і заправною станцією. Загальна площа комплексу становить більше 3 га . Зручне місце розташування (в ста метрах від траси «Київ-Полтава-Харків») і існуючі комунікації, дозволяють використати побудований комплекс для розміщення практично будь-якого виробництва.

У 1995 році РТП було приватизовано і зараз називається: ВАТ «Ремонтно-транспортне підприємство». У цехах підприємства повністю збереглися верстати та обладнання, працюють висококваліфіковані фахівці. Протягом останніх двадцяти років підприємство спеціалізується на ремонті тракторів ДТ-75, а також бульдозерів на їх базі.

Час повного капітального ремонту - до двох тижнів. При ремонті трактор, без перебільшення, розбирається до основи. Всі деталі що зношується замінюються на нові або відновлюються згідно заводських технологій. На спеціальних випробувальних стендах одночасно можуть проходити обкатку до чотирьох різних двигунів. На кожну одиницю відремонтованої техніки надається гарантія 6 місяців. Вартість ремонту - одна з найнижчих в Україні. ВАТ «РТП» встановлює також бульдозерне обладнання ДЗ-42 як на нові, так і на капітально відремонтовані трактори ДТ-75.

ВАТ «РТП» постійно скуповує у населення та організацій трактори і бульдозери ДТ-75, робить їм повний капітальний ремонт.

Адреса: 37000 м. Пирятин, Полтавська обл.,  вул. Червоноармійська, 96.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року