АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

 

 

Приватне акціонерне товариство "Михайло-Лукашівський "Агротехсервіс"

 

Підприємство проводить ремонт вузлів та агрегатів, виготовлення запасних частин до вітчизняних та імпортних зернозбиральних комбайнів, ремонт та виготовлення решіт, грохотів, шнеків жатки, на всі імпортні комбайни, виготовляє шнекові навантажувачі зерна.

Контакти: 70042, Запорізька обл., Вільнянський район, с. Михайло-Лукашеве, ул. Перемоги, 1а                                                                                             

Історія підприємства починається з 1894 року, коли один з місцевих багатіїв Пшеничний спорудив у селі Михайло-Лукашеве Завод сільськогосподарських машин, на якому виготовляли букери, так звані плуги, до речі, ці вироби експортували до Канади. На заводі працювало 60 чоловік. Робочий день тривав 12-14 годин, а заробіток не перевищував 30-40 копійок.

У 1920 році підприємство Пшеничного було націоналізовано і отримало назву Державного заводу № 9. Тут було налагоджено виробництво плугів, Букерів, сівалок.

У 1935 році на базі заводу створено Михайло-Лукашівська машинотракторна станція (МТС). Працівники надавали допомогу колгоспам в обробці землі, вирощуванні та збиранні врожаю.

 У 1958 році МТС була реорганізована в РТС – ремонтно-технічну станцію. Вона займалася ремонтом сільськогосподарської техніки.

 У 1963 році РТС перейменовано у відділення «Сільгосптехніка». Підприємство займалося ремонтом зернозбиральної техніки, спеціальних комбайнів зі збирання кукурудзи, силосу, соняшнику.

 У 1992 році колектив підприємства взяв підприємство в оренду.

 У 1994 році було створено акціонерне товариство закритого типу «Агротехсервіс».

У 2010 році, за вимогою Закона України "Про акціонерні товариства", підприємство було перейменовано в Приватне акціонерне товариство "Михайло-Лукашівський "Агротехсервіс". 

Фірма має багаторічний досвід ремонту і відновлення зернозбиральних комбайнів і є спеціалізованим підприємством у цьому сегменті ринку.

 Проводиться відновлення вузлів та агрегатів, які, здавалося б, не підлягають відновленню, наприклад виготовляються нові решета на всі імпортні та вітчизняні комбайни за їх фрагментами або кресленнями.

 Виготовляються жалюзі (гребінки) на решета, з оцинкованої сталі, кріплення до дроту яких проводиться точковим контактним зварюванням.

 Проводимо ремонт грохотів із заміною стрясної дошки і ущільнювачів.

 Шнеки жатки відновлюються з повною заміною середній частині.

                                                     

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року