АГРАРНИЙ ЦЕНТР

програмне забезпечення

інформаційні послуги

Головна Вгору Написати Пошук Карта сайта

Головна
Вгору

 

 

Посівний комплекс «Термінатор»

В останні роки в рослинництві все ширше впроваджуються ресурсозберігаючі технології, оскільки мінімізація витрат – єдиний ефективний шлях підвищення рентабельності виробництва зерна. Витрати на збиральну техніку, насіння не мають резервів до зниження, тому визначним фактором врожайності та собівартості зерна являється технологія обробки ґрунту і посіву та можливість проводити одночасно велику кількість агротехнічних робіт комбінованими знаряддями.

Одними з головних вимог до якісного проведення посіву являється якісна підготовка ґрунту за один прохід. Висока якість обробки означає формування рівній поверхні поля, рівномірну глибину обробки, формування заданої структури ґрунту в обробленому шарі, повне знищення бур’янів та рівномірну заробку добрив. Усім даним вимогам задовольняє   посівний комплекс  «Термінатор».

Багатоопераційний посівний комплекс «Термінатор» - комплексно-модульне знаряддя, призначене для виконання великої кількості агротехнічних робіт.

Насамперед він призначений для проведення пострічного висіву зернових та мілконасіннєвих культур, а також для точного висіву просапних культур з одночасною, передчасною підготовкою ґрунту під посів з внесенням добрив. В залежності від комплектації посівний комплекс «Термінатор» підходить до господарств зі змішаною системою землеробства, які впроваджують як передпосівну культиваторну підготовку ґрунту з зароблянням органічних та мінеральних добрив суцільного  внесення, так і посів різних культур по мінімальній технології.

Унікальність даного знаряддя в тому, що комплекс має основну раму та додаткові крила по 3 метри кожне, з’єднані з основною рамою через систему плаваючих гідроциліндрів. Це забезпечує незалежне переміщення крил друг відносно друга при нерівностях обробляємої поверхні, що сприяє витриманню глибини обробки ґрунту та глибини посіву.

Посівний комплекс «Термінатор» на сьогоднішній день не має аналогів в плані його багатофункціональності.

Конструктивна особливість посівного комплексу «Термінатор» в том, що на основній рамі комплексу може монтуватися, в залежності від необхідності, змінні секції передпосівного культиватора з S-образною стійкою, стрілчастою або долотообразною лапою, які підрізають бур’яни, рихлять та вирівнюють ґрунт, або секції дискатора, обробляючого ґрунт на глибину до 15 см. Дані секції представляють собою також окреме знаряддя шириною захвату 3 метри, з трьохточечною навіскою та можуть монтуватись як на основній рамі комплексу, так і використовуватись окремо, як самостійні знаряддя з малими тракторами МТЗ-82.

Посівний комплекс «Термінатор» дозволяє відмовитись від придбання таких агрегатів, як широкозахватний культиватор, дискатор оскільки він об’єднує це все в собі одному.

Знімая висіваючи секції ми отримуємо широкозахватне знаряддя, дозволяючи використовувати цей агрегат з ранньої весни до пізньої осені, а не тільки у період посівної компанії. 

Усі змінні секції облаштовані гумовими прикатуючим катком Фармфлекс, який не дозволяє налипати ґрунту, добре розбиває комки та прикатує ґрунт, готуя його до сіву, при цьому ідеально вирівнює поверхню. За бажанням, може буди установлений ребристо-планчастий каток. Установка глибини обробки виконується чотирма болтами на паралелограмі на одній 3-метровій секції. Тобто, в залежності від комплектації комплекс може використовуватись як при традиційній схемі по парам (культиватор), так і по мінімальній технології (дискатор).

Керування системою висіву та контроль різноманітних параметрів виконується через бортовий комп’ютер. Посівний комплекс «Термінатор» надзвичай простий в експлуатації. Система керування дозволяє оператору регулювати норму висіву, не виходячи з кабіни.

Автоматизована система дозволяє контролювати норму висіву насіння, добрив, кількість відроблених гектарів по відсікам бункера і в цілому швидкість трактора, оберти турбіни, завантаження бункера.

За рахунок вільно орієнтованих на 360 градусів стойок передніх опірних коліс, посівний комплекс «Термінатор» має високу маневреність, що дозволяє йому розвертатися по мінімальному радіусу навколо однієї крайньої стойки, що дає можливість виконувати комплекс на обмежених площах. В транспортному положенні ширина комплексу складає  6,3 м і висота 4,9 м.

Технічна характеристика посівного комплексу «Термінатор»

№ п/п

Найменування параметрів

Модель

ТН-9

ТН-12

1.

Ширина захвату, м

9

12

2.

Кількість секцій

2

2

3.

Кількість опорних коліс

передніх

задніх

 

6

6

 

6

6

4.

Кількість робочих органів

культиватор

дискатор

 

63

66

 

84

88

5.

Відстань між робочими органами, см

культиватор

дискатор

 

 

15

27

6.

Кількість котків

3

4

7.

Ширина міжряддя, см

для зернових

для просапних

 

15

75

8.

Кількість сошників

60

80

9.

Об’єм бункера

8000

10.

Завантаження бункера

Шнек з верхнім та нижнім керуванням

11.

Ширина в транспортному положенні, м

4,5

6,2

12.

Висота в транспортному положенні, м

4,9

13.

Робоча швидкість

12-15 км\год

14.

Продуктивність, га/ добу

200

250

15.

Потужність трактора, к.с.

375

450

 

                                                     Головна ] Вгору ] ПРОДУКТИ ] ТЕХНІКА ] ОБЛАДНАННЯ ] Б/у техніка ] ПІДПРИЄМСТВА ] НОВИНИ ]

З усіх питань звертайтеся:

 E-mail: agroc@ukr.net

 
 Розроблено: липень 2009 року